Değerli Meslektaşlarımız,


Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği üyeleri arasında deneysel çalışma yapmak isteyenler için,
İREAnet  Grubu adına Prof.Dr.Fevzi Toraman’ın daveti aşağıdadır.
İlgilenen üyelerimize duyurulur.

 

GKDA ve YB Derneği YK adına
Başkan Doç.Dr. Türkan Kudsioğlu

 

 

 

Değerli meslektaşlarımız

 

İstanbul Research Education Anesthesia Network (İREAnet) bağımsız bir anestezi bilimsel araştırma grubudur. Bu grubun temel amaçlarından biri ülkemizde anestezi alanındaki deneysel çalışmaları arttırmaktır. Bu amaçla, çeşitli kritik hayvan modelleri üzerinde deneysel çalıştaylar düzenlenmiştir. Deneysel çalışmalara gerek kalite, gerek sayı olarak katkı da bulunmak amacıyla grup olarak bu çalışmalar için mekan (Acıbadem CASE laboratuvarı), denek, bilimsel destek (projenin metodunun şekillendirilmesi, geçmiş bilgilerin kullanılması, istatistik ve yazım aşaması dahil) ve malzeme/ alet alımı için ekonomik destek vermeyi istiyoruz. Bu destekten yararlanmak isteyen meslektaşlarımız irea.network@gmail.com adresine başvurabilirler.

 

Kaynaklarımızın kısıtlı olduğu göz önüne alınacak olursa, başvuru sayısının fazla olması halinde başvuruda bulunmak isteyen kişiler,  kendi fikirlerini koruyacak olan fikir hakkı sözleşmesi imzaladıktan sonra projelerini değerlendirmeye verebilirler. Bu değerlendirme sürecinde temel gözetilecek olan ekibimizin en fazla destek verebileceği ve en fazla kaynaklarına uygun olan projenin belirlenmesidir.


Projesi olmayan ancak çalışma arzusu ve zamanı olan meslektaşarımızı da grubun planladığı diğer projelerde yer almaya davet etmekteyiz. Bunun içinde aynı adres üzerinden bizler ile temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

 

İREAnet Grubu adına
Prof. Dr. Fevzi Toraman